marketing hotele

Integracja

Połącz, zarządzaj i monitoruj wiele metawyszukiwarek w jednym miejscu za pomocą przyjaznego panelu.

metawyszukiwarki

Dystrybucja

Ceny i dostępność są wysyłane ze strony internetowej Twojego hotleu do naszej platformy, a wszystkie kliknięcia są przekierowywane bezpośrednio do booking engine.

booking engine

Rezerwacje

Wszystkie kliknięcia z wybranymi wcześniej datami są przekierowane prosto do Twojego booking engine.

Cennik

Początkowa opłata za instalację Meta I/O
oraz niska miesięczna opłata za obsługę.

Sprawdź

Początkowa opłata za instalację Meta I/O
oraz niska miesięczna opłata za obsługę.

computer
meta i/o meta io
metawyszukiwarki

Jak to działa?

Meta I/O łączy Twój CRS i metawyszukiwarki. Dzięki naszemu systemowi będziesz w stanie zarządzać kampaniami reklamowymi we wszystkich metawyszukiwarkach z jednego panelu administracyjnego. Nasza platforma łączy się z wiodącymi CRS-ami, channel managerami i sieciami hotelowymi mającymi autorskie systemy do zarządzania. Wszystkie kliknięcia z wybranymi wcześniej datami są przekierowane prosto do Twojego booking engine.

Zarządzanie budżetem/wydatkami

Dzięki Meta I/O w łatwy sposób będziesz zarządzać wydatkami na reklamę, ROI i współczynnikiem konwersji. Otrzymasz przejrzyste dane dotyczące każdego portalu oddzielnie. Zyskasz możliwość włączenia lub wyłączenia prezentacji wszystkich hoteli na kilku portalach jednocześnie za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.
Dowiesz się, które portale nie są rentowne i w łatwy sposób z nich zrezygnujesz. Jeśli nie chcesz ryzykować, ustaw stały budżet dla poszczególnych hoteli i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydatkami.

System zarządzania stawkami

Możesz ręcznie zarządzać stawkami bezpośrednio poprzez naszą platformę Meta I/O. Jeśli chcesz zoszczędzić trochę czasu, skorzystaj z opcji automatycznego doboru stawek.

Cost Per Click

Każdy kanał działa w oparciu o CPC. Koszt za pojedyncze kliknięcie różni sie w zależności od portalu. Niektóre stawki ustalane są odgórnie, inne natomiast bazują na modelu aukcji. Dla sieci hoteli polecamy negocjować stawki bezpośrednio z dostawcami metawyszukiwarek.
Średni koszt za kliknięcie wynosi około 4zł.

ROI Reporting

Meta I/O jest platformą, dzięki której uzyskujemy raporty z przeprowadzonych kampanii, a także umożliwia pomiary ROI, przychodów, wydatków reklamowych i wiele więcej. Jeśli chcesz otrzymać większą liczbę szczegółowych danych możesz pobrać je do programu Excel w celu integracji z innymi raportami.

Nie zwlekaj, skorzystaj z platformy Meta I/O już teraz!